טיול בסגנון "הכל כלול" – האם זה הטיול בשבילכם?

העולם, בגדול, נחלק לשני סוגי נופשים – אלו שמאושרים מסגנונות טיול "הכל כלול" ואלו שצמאים לטיול עצמאי. אספנו לכם כמה דעות בנושא, כך שתוכלו להחליט בעצמכם האם טיול בסגנון זה מתאים לכם. חשוב לזכור כי לכל אחד העדפות אחרות, וכי אין מנצחים ומפסידים בדיון הזה. טייל ותן לטייל!

בעד – נוחות מקסימלית

בטיול בסגנון "הכל כלול" כל מה שאי פעם רציתם בהישג יד. הקוקטייל המפונפן הזה? בבר לידכם. הגלידה הטעימה שפנטזתם עליה? ממש ליד הבריכה. למעשה, לא צריך לנקוף אצבע – מלבד לדדות ברחבי המלון בנחת. דבר זה יכול לייצר לכם את המנוחה האמיתית שאותה חיפשתם! חופשת בטן גב, מהבריכה, לתנומה בחדר, לג'קוזי, לאמבטיית שמש וחוזר חלילה.

נגד – צרות אופקים

אתם לא יוצאים מהמלון! השתגעתם?! למה טסתם לחו"ל אם אתם לא מוציאים את האף מהמלון? איפה השאיפה להכיר תרבויות שונות? חבל לפספס את המדינה אליה טסתם על כל גווניה היפים – ובמקום זאת רק לראות את גווני המגבות על סף הבריכה במלון. איפה החוויות המסעירות? מה תספרו כשתחזרו הביתה? שישנתם?

בעד – טיול רגוע למשפחה

מאד קשה לרצות את כולם, במיוחד כשמדובר בתא משפחתי שעוד צומח לו. הקטן רוצה פארק מים, הגדול רוצה לישון בחדר, ואתם? רק רוצים קצת שקט! טיול של "הכל כלול" נוטה לענות לכולם על צרכיהם. הילדים מרוצים עם מגוון חטיפים וקשקושים, המלון מספק הפעלות, ואתם יכולים להנות מהטיול הרגוע שאליו ציפיתם.

נגד – האוכל המקומי

בזמן שאתם מנמנמים לכם במלון, העולם לא נח בחוץ! במיוחד העולם הקולינרי הייחודי שאין לכם איך להכיר בארץ. האוכל המקומי שתפספסו זה פשע. אתם תתקעו בבופה עם אוכל רגיל שמותאם לחיך של התייר הממוצע ולא תזכו לטעימה מהקולינריה האמיתית של המקום. אוי, הזוועה.

השארת תגובה