3 טיפים חשובים לכל חופשה מעל לשבוע

הגיע הרגע לו כל כך חיכיתם – אתם, התוכניות המדהימות שבניתם, ומרחבים עצומים של זמן פנוי כדי ליישם אותן. במילה אחת – חלום. אך צריך להיזהר, כי בחיים הבוגרים שלנו מורכב לקחת שבוע שלם של חופש. יש אחריות, התחייבויות ועוד שלל כאבי ראש לדאוג להם. אל תדאגו! אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר.

work, work, work

אלא אם כן אתם רוצים שהטלפון יזמזם לכם כל הטיול באופן טורדני – סדרו את ענייני העבודה מראש! אף אחד לא יחשוש להפריע לחופשה שכל כך חלמתם עליה אם לא סגרתם את כל הקצוות באופן הרמטי. המלצה שלנו: יצירת To Do List מאורגן ומסודר של כל הדברים שאתם צריכים לסיים מבחינת העבודה ומעבר יסודי עליו לפני הטיסה. אופציית בונוס – לגשת עם הרשימה אל המנהל/ת שלכם ולשאול אם יש משהו נוסף שהם היו רוצים שתטפלו בו לפני הטיסה. השקט הנפשי שתשיגו מכך יקל עליכם ויאפשר לכם להנות מהטיסה, מעבר לכך שלא יציקו לכם מעבר לים.

אריזה נכונה

כאשר טסים לתקופת זמן ארוכה, חשוב לארוז בצורה חכמה. חשבו על סגנון הטיול שלכם לפני שתארזו את המזוודה. אם הטיול יתמקד במרכזי קניות, עדיף להביא מעט בגדים איתכם כדי שיהיה מקום לכל הדברים החדשים שתרכשו. אם הטיול יתמקד בטיולי טבע, וודאו שיש לכם מספיק בגדים נוחים להליכה. קחו בחשבון שבטיולי טבע בגדים עלולים להתלכלך במהירות גבוהה יותר מאשר בטיולים עירוניים, עקב הפעילות הגופנית המרובה שהדבר כולל. לא משנה מהו סוג הטיול שלפניכם, אנחנו ממליצים על תיקי אריזה, לניצול מקסימלי של המקום ולארגון שהם מקנים למזוודה.

הכנת תוכנית מסודרת ליעד

בטיול ארוך יחסית גלומות אפשרויות רבות. לעיתים, קורץ לנו לעזוב הכל ולטוס, להתרגש מהלא נודע. זוהי מחשבה יפה בתאוריה, אך יכולה להיות מתישה ומלחיצה בפועל. אם אתם שייכים לאותה קבוצת אנשים שלא אוהבת לתכנן, גם זה בסדר! התוכנית לא חייבת להיות מפורטת ומחייבת. כתבו לעצמכם 7 אתרים שמעניינים אתכם, ושמרו אותה מקופלת בתיק. במידה ותתקעו והשעמום יתחיל לנקר – שליפה מהירה של הרשימה הזו תפתור לכם הרבה בעיות. זכרו, אינכם חייבים להגיע לכל אחד ואחד מהיעדים אותם רשמתם. במידה ואתם שייכים לקבוצה השנייה, של המתכננים, הכנת יומן מסע שימושית מאין כמוה. ביומן המסע תוכלו לרשום פרטים כגון מספרי חירום מקומיים ותוכנית מסודרת לכל אחד מהימים. אופציית בונוס – תבנו יום נוסף שבו מזג האוויר לרעתכם!למשל, בגשם זלעפות תוכלו ללכת למוזיאונים, בחום גבוה תוכלו ללכת לפארק מים ועוד. במידה ומזג אוויר רע יתקוף, אתם כבר תכירו את כל האופציות שברשותכם.

השארת תגובה