5 מוצרים מדהימים שיעזרו לכם להנות מחופשת בטן הגב שלכם

בין אם אתם רגילים לחופשות בטן גב או קצת חוששים להיות בחוסר מעש, אנחנו כאן בשבילכם. קבעתם טיסת בטן גב מפנקת? נהדר! עכשיו תבחרו לעצמכם את האקססוריז שישלימו לכם את החופשה וישדרגו אותה לחופשה החלומית!

1. כיסוי מתוק למזוודה

מכירים את הרגע הזה שאתם לא ממש בטוחים אם זו המזוודה שלכם שמתקרבת לקראתכם במסוע? לא עוד! מהיום תעטפו את המזוודה בכיסוי מזוודה ייחודי ושמח שיעלה חיוך על פניכם מיד עם הירידה מהמטוס.

2. כיסוי לסכין הגילוח

אתם סוף סוף בחופשה החלומית, למה שתיראו רע בתמונות האינסטגרם המחוייכות שלכם בגן עדן? שמרו על טיפוח – גם בטיול, עם כיסוי לסכין הגילוח. גם נוח וגם פרקטי.

3. ספר צביעה של מנדלות בסגנון הטיול

ספר צביעה כבר מזמן לא תחביב רק של ילדים, רבים כבר גילו את התכונות המרגיעות והנעימות של שקיעה בתוך צביעת מנדלה מורכבת. הרשו לעצמכם לשקוע לרוח המלטפת ולרחש הגלים לצד ציור יפייפה.

4. סימנייה ייחודית

כל הספרים שתהנו מהם על שפת הבריכה או מכורבלים בשמיכה המפנקת של המלון ידרשו שתניחו אותם בצד באיזשהו שלב בטיול. תשכחו מאוזני חמור שפוגמות בספר היקר שלכם ותדאגו לעצמכם לסימנייה המהממת הזו, כך שתוכלו להנות מכל העולמות – המדומיינים והקיימים כאחד.

5. מצלמת פולארויד

אתם כבר נמצאים בגן עדן, לא תוציאו לכולם את העיניים בדרך הכי אינסטגרמית ומקסימה שיש? מצלמת פולארויד מהממת משדרגת את כל האווירה ואת הפיד באינסטגרם.

השארת תגובה